У Скадовському районі призупиняють соціальні програми на час дії карантину

Скадовськ, район, програма, хліб, карантин
Зокрема, голова правління Скадовського районного споживчого товариства Олександр Касьяненко повідомив про призупинення соціальної програми «З турботою про кожного» для незахищених верств населення, яка діє у Скадовському районі Херсонщини з жовтня минулого року:

Шановні жителі м. Скадовськ та Скадовського району!

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року N211 “ Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої коронавірусом SARS-COV-2, з метою недопущення занесення і поширення випадків захворювань, спричинених коронавірусом СОVID-2019, правління Скадовського районного споживчого товариства змушене припинити соціальну програму «З турботою про кожного» для незахищених верств населення, яка діє у м.Скадовськ та Скадовському районі Херсонщини.

Олександр КАСЬЯНЕНКО,
голова правління Скадовського районного споживчого товариства

Отже з 19.03.2020 року дана соціальна програма буде призупинена на час дії карантину. В разі виникнення питань, звертатися за телефоном (05537) 5-21-58.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів