Жительці Херсонщини, яка повернулася з Варшави з температурою, проводять цілодобовий моніторинг стану здоров’я

самоізоляція, температура, вірус
За жінкою, що прибула автобусом з Європи та мала температуру 37,0 встановлено цілодобовий моніторинг стану здоров’я, повідомляють у Горностаївській районній державній адміністрації.

Напередодні у соціальних мережах з’явились повідомлення, що до Горностаївського району автобусом Варшава-Херсон повернулась жінка (41рік), з температурою 37,0 та відмовилась від госпіталізації.

Сьогодні у райдержадміністрації відбулось позачергове засідання комісії ТЕБ і НС за очільництва першої заступниці голови РДА Тетяни Ющенко, де визначено управлінські заходи щодо унеможливлення поширення коронавірусу в районі.

Ситуацію щодо повернення жінки з Європи прокоментувала медичний керівник Горностаївського ПМСД Лариса Марчук. За її словами, жінка перебуває на самоізоляції вдома, скарг на погіршення її здоров’я немає.

Сімейним лікарем їй дано рекомендації щодо постійного відстеження температури та вживання медпрепаратів. Для подальшого відстеження ситуації проводиться моніторинг стану її здоров’я.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів