Херсонський нардеп закликає підтримати медиків

Нардеп, Херсонщина, виборці, медики
Народний депутат від Херсонщини звертається до всіх своїх виборців, до всіх мешканців Херсонщини та до депутатів всіх рівнів:

Я вважаю, що ми повинні підтримати лікарів у цей важкий час, коли від їх дій залежатиме результат боротьби з пандемією коронавіруса, а отже життя кожного з нас.

В якості підтримки галузі я пропоную переглянути всі вільні бюджетні залишки і, можливо, навіть статті соціально-економічного розвитку, і перерозподілити кошти, передбачені на ремонти доріг, будівель і покращення матеріальної бази закладів культури, між закладами охорони здоров’я.

Ці кошти мають піти на забезпечення лікарень усім необхідним, аби негативні наслідки для здоров’я людей від коронавірусу були мінімальними, та на виплати збільшених заробітних плат медикам, яким доведеться працювати цілодобово.

Також, депутатська група Верховної Ради «За майбутнє», до складу якої я входжу, вимагає зупинити запуск другого етапу медичної реформи, запланованого на 1 квітня.

Це дасть можливість продовжити надання медичної субсидії з державного бюджету на потреби медичних закладів на місцях, що є особливо важливим у режимі боротьби з пандемією коронавірусу, - вважає Ігор КОЛИХАЄВ.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів