Херсонська поліція взяла під цілодобове відеоспостереження небезпечну ділянку на вулиці Суворова

бійки, камери, спостереження
В рамках програми «Безпечне місто» спеціалістами обласного главку поліції на минулому тижні на вул. Суворова були встановлені дві сучасні відеокамери. Відсьогодні ділянка в районі магазину «Парус» перебуватиме під цілодобовим спостереженням поліції.

Як повідомив начальник поліції Херсонщини Олександр Прокудін, поліція продовжує впровадження на території обласного центру системи відеонагляду «Безпечне місто».

Поліцейські проаналізували оперативну обстановку та з’ясували, що на вул. Суворова поблизу магазину «Парус» періодично трапляються бійки та інші правопорушення. Так, на минулому тижні мережі інтернет поширилась інформація про масову бійку на вул. Суворова поблизу магазину «Парус», в якій ледве не постраждали працівники «швидкої допомоги».

Наразі спеціалісти інформаційно-аналітичної підтримки обласного главку поліції провели монтажні роботи та підключили до серверу поліції дві сучасні відеокамери широкого спектру дії. Одна з них буде реагувати на обличчя для визначення осіб, які перебувають в розшуку або ж раніше потрапляли в поле зору поліції, про що подає сигнал в ситуаційний центр. Інша інформуватиме про скупчення громадян, нетипову поведінку, як, наприклад, бійка, штовханина.© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів