У Херсоні тролейбуси дезінфікують вже двічі на день

Херсон, тролейбуси, дезинфекція
З оголошенням в Херсонській області карантину збільшилась інтенсивність обробки рухомого складу на КП «Херсонелектротранс» – замість одного разу, двічі на день.

Про це розповів керівник комунального підприємства Єгор Устинов: "Ця робота включала в себе обробку салонів тролейбусів спиртомісткими та хлормісткими препаратами. Після введення карантину ми почали обробку двічі на день. Якщо до цього ми проводили обробку тільки в кінці робочої зміни, тобто, коли тролейбуси поверталися в депо, то після цього ми робимо це двічі – в кінці робочої зміни і, зрозуміло, в обідню перерву, коли тролейбуси на відстійнику стоять на кінцевих зупинках".


Заступник керівника "Херсонелектронтрасу" Володимир Сеник говорить, що засіб для дезінфекції два тижні тому підприємство закупило за власні гроші.

Використовують його й донині: "Є вологе прибирання, яке тролейбус проходить двічі на день - в них два обіди, тож двічі на день вони проходять вологе прибирання салону, і один раз на день проводиться повна дезінфекція салону тролейбуса. Більший акцент надається тим місцям, з якими відбувається безпосередній контакт пасажира: поручні, ручки сидінь. Їх ми обробляємо дезінфікуючим засобом "Бланедаст-300". Це гарний препарат, який вбиває до 99 відсотків вірусів та бактерій".

У місті в будні курсує 40 тролейбусів, у вихідні – 33, додає Володимир Сеник. У зв’язку з введенням карантину, пасажиропотік впав: "Припинили навчання школярі, студенти, а це, як ви розумієте, платна категорія населення. Щоденна виручка в нас впала. Десь на 10-15 відсотків платний пасажиропотік пішов".
За матеріалами Суспільний Херсон
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів