В Херсоні вшанували пам'ять поета і письменника Миколи Братана

Братан Микола, флешмоб, поет, драматург

13 березня минає 10 років, як відійшов у вічність відомий українській поет, прозаїк, драматург, заслужений діяч мистецтв України Микола Іванович Братан.

12 березня у відділі мистецтв Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара влаштували флешмоб «Вшануймо пам’ять майстра слова». Співробітники й користувачі бібліотеки пам’ятають самого Миколу Івановича та його багатогранну творчість: іскрометні експромти, жартівливі поетичні мініатюри, які так щиро він дарував людям.Майже всі, хто відвідав захід, читали або вірші, або уривки біографії чи творчого шляху Миколи Івановича – непересічної постаті в українській літературі минулого століття й сьогодення.

Микола Тимофєєв виконав свою пісню на вірші Братана «Зачарування», поет Олег Олексюк обрав для читання вірш Миколи Івновича «Приснилася хата», на який було покладено музику херсонського композитора Валерія Другальова, та вийшла душевна пісня. А дехто пригадував моменти зустрічей та спілкування з поетом.

Микола Іванович навіки залишиться в людській пам’яті своєю творчістю. Переважно це ліричні твори про «нашу найріднішу Україну», родову землю – Таврійський край, про любов і розлуку, «те, що серцю наснилось».ХОУНБ


© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів