В Херсоні заплановано проведення восьми фестивалів

гогольфест, фестивалі, кіно, театр, день міста
Міські та обласні фестивалі — смаколики, кіно, живопис, література. Яких яскравих фестивалів чекати цьогоріч у Херсоні?

Гоголь Фест

Щорічний мультидисциплінарний міжнародний фестиваль сучасного мистецтва, більшість подій якого до 2010 року відбувалися в Києві в приміщенні музею «Мистецький арсенал». Програма фестивалю складається з п’яти напрямків: театр, музика, кіно, література та візуальне мистецтво. З 12 до 14 червня Гоголь Фест — у Херсоні.

Мельпомена Таврії

Херсонську «Мельпомену» добре знають театрали в усьому світі. Міжнародний фестиваль цього року відбудеться у 22-й раз.

У 2020-му році Міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії» триватиме з 22 до 31 травня. Наразі триває прийом заявок творчих колективів та театрів на участь у херсонському святі театру.

Слідкуйте за нашими та театральними анонсами — квитки на фестиваль зазвичай розлітаються дуже швидко.

Фестивалі на День міста

Традиційно на День міста — третя субота вересня — в Херсоні відбувається кілька цікавих фестивалів. Цей рік не є винятком. Отже, у вересні до дня міста:

Фестиваль «Молодіжний квартал»

Фестиваль «Казка у моєму місті»

Фестиваль «Суворов стріт»

Фестиваль «Етно-фест»

За ступенем появи інформації будемо інформувати про кожен захід окремо, а наразі надаємо посилання на рішення міської ради, яке закріпило фінансування заходів.

Відкритий фестиваль короткометражного ігрового кіно «КіноДжем»

Вперше «КіноДжем» відбувся у 2014 році. З тих пір він неодмінно завойовує увагу публіки і професійних кіномитців.

Головною подією фестивалю є конкурсна програма «Фільм за тиждень». У 2018 році з’явилась друга кокурсна програма фестилю: «Фільм Року». Це відкрита конкурсна програма для фільмів до 20 хвилин з обов’язковим субтитруванням англійською чи українською мовами. Головна мета феситвалю — ознайомлення глядачів з короткометражними фільмами кращих світових та українських режисерів.

Детальна інформація щодо фестивалю з'явиться вже у серпні — вересні.

Книжковий Миколай

Вже традиційно наприкінці року — у грудні, напередодні Дня Святого Миколая — у Херсоні проходить Південний фестиваль книги та читання «Книжковий Миколай». Цього року він має відбутись вже вп'яте.

Минулого року фестиваль встановив черговий рекорд: понад 100 запрошених письменників та видавництв. Також змінилась локація фесту: він проходив в атмосфері свята в ТРЦ «Фабрика».

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів