На Херсонщині прикордонники посилюють заходи з попередження поширення коронавірусу (фото)

прикордонники, коронавірус, контрроль

З метою запобігання занесенню та поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, прикордонники Херсонського загону здійснюється попередній контроль стану здоров'я усіх осіб, які прибувають на материкову частину України.

Такий контроль ми здійснюємо в морських та авіаційних пунктах пропуску через державний кордон, а також в контрольних пунктах в’їзду-виїзду на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом шляхом опитування громадян та скринінгу за допомогою пірометрів.

У разі виявлення осіб з ознаками захворювання прикордонники будуть виводити їх із загального потоку і направляти до підрозділів охорони здоров'я, з якими вже налагоджена взаємодія. Особливу увагу ми звертаємо на громадян КНР та країн де зафіксовані міжнародною організацією охорони здоров'я випадки захворювання на коронавірус.© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів