Турецький посол оглянув земельну ділянку в Генічеську для будівництва житла для переселенців (відео)

Генічеськ, Туреччина, посол, будівництво, житло

27 лютого до Генічеська Херсонської області приїхала делегація з Республіки Туреччина на чолі з надзвичайним та повноважним послом Ягмуром Ахметом Гюльдере. Разом з представниками обласної та місцевої влади гості оглянули земельну ділянку, на якій можливо будівництво житла для переселенців. Більш детальне обговорення проєкту забудови відбудеться наступного дня у Херсоні, повідомляє сайт ІРС-Генічеськ.

“Ми подивилися одну з тих ділянок, яку ми плануємо під забудову. Завтра будемо дивитися такі ж ділянки у місті Херсоні. Зараз ми займемось більш детальною підготовкою планів, документів, завтра буде нарада з цього приводу, для того, щоб деталізувати цей проєкт”, – розповів журналістам заступник голови Херсонської облдержадміністрації Сергій Козир.

На його думку, житло у новобудові мають надавати не тільки переселенцям, а й іншим пільговим категоріям громадян.

“Розглядається питання розміщення не тільки кримських татар, розглядається розміщення тимчасово переміщених осіб, а також людей інших пільгових категорій, які стоять в черзі на отримання житла. Більш детальну інформацію, пропорцію надання цього житла буде вирішено пізніше”, – сказав заступник голови ХОДА.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів