Амбітні плани Херсонського держуніверситету

Амбітні плани Херсонського держуніверситету
Вчора, 26 лютого відбулося чергове засідання науково-технічної ради Херсонського державного університету, під час якого розглянули низку важливих питань щодо розвитку навчального закладу.

На початку засідання зі вступним словом до членів НТР звернувся ректор університету Олександр Співаковський, який наголосив на тому, що Херсонський державний університет повинен стати самодостатнім, міцним організмом, який здатний протистояти  будь-яким викликам. При цьому важливим є створення експертного середовища, яке б допомагало формувати відповідні рішення.

Зокрема, голова НТР, перший проректор Сергій Омельчук подав на затвердження план роботи науково-технічної ради університету на 2020 рік,  ознайомив присутніх з основними положеннями Концепції державної політики щодо досягнення цілі 1.5. Українські вчені мають належні умови для досліджень та інтегровані у світовий науковий простір Програми діяльності Кабінету Міністрів України.

Також Сергій Аркадійович ознайомив членів НТР з наказом Міністерства освіти і науки України від 11.01.2020 № 29 «Про затвердження переліку проєктів фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок закладів вищої освіти та наукових установ, що належать до сфери управління Міністерства освіти України, з експертними оцінками, отриманими за результатами проведення наукової і науково-технічної експертизи» та запропонував затвердити тематичний план науково-дослідних робіт ХДУ на 2020 рік, який був одноголосно підтриманий членами ради.

Про перспективи функціювання наукових фахових видань університету «Судова та слідча практика в Україні», «Збірник наукових праць «Науковий вісник Херсонського державного університету. Серія: Юридичні науки» та електронний науковий журнал «Scriptorium nostrum» доповіли відповідно Ольга Правоторова та Наталя Кузовова.

Прес-центр ХДУ
© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів