У Херсоні презентували литовську електронну систему «Моя школа»

електронний щоденик, Литва, колегія, школа
Херсонські вчителі підкорюють електронний документообіг. Вже кілька місяців адміністрація школи № 18 впроваджує систему цифрового щоденника. Пілотний проект реалізується за ініціативи Національних освітніх технологій та підтримки литовської компанії Nevda. Більш детально про систему говорили у рамках колегії директорів.

Проте із іншого боку існує й правова колізія, адже електронний щоденник у школах поки не має жодної юридичної сили. І у навчальних закладах України, де його вже давно впровадили, це скоріше бажання адміністрації бути прогресивними та полегшити навчальний процес для всіх його учасників.

Які ж відгуки у першовідкривачів системи «Моя школа». Директор Антонівської загальноосвітньої школи № 18 Анна Довга розповідає, розібратися у цій системі було цікаво та й прохання впровадити електронний щоденник у батьків було давно. І на те є свої причини.
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів