Херсонська облрада звернеться до керівництва держави

облрада, Мангер, сесія
Про це йшлося сьогодні, 26 лютого, під засідання президії обласної ради VІІ скликання з підготовки чергової ХХХІІ сесії Херсонської обласної ради, яку провів голова облради Владислав Мангер.

На ХХХІІ сесії попередньо планується підтримати два звернення до Кабміну. Одне щодо проблемних питань реформування галузі медицини, зокрема у частині фінансування. Інше – щодо безперебійного газопостачання мешканців Генічеського району Херсонської області.

У ході плідного, а з деяких питань і дискусійного, обговорення було підтримано винесення на розгляд чергової сесії 68 питань порядку денного.

Більша частина питань винесених на засідання сесії стосувалася внесення змін до обласних програм, всі з яких пройшли розгляд на профільних комісіях та повністю готові до подальшого затвердження.

Також депутатами були опрацьовані питання соціального, комунального та екологічного спрямування, земельні питання, а також подальше функціонування закладів охорони здоров’я у рамках нинішньої реформи.

За матеріалами Херсонської обласної ради

Нагадаємо, чергова ХХХІІ сесія Херсонської обласної ради відбудеться 28 лютого. Початок пленарного засідання о 10:00.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів