Суд скасував рішення про підвищення тарифів на воду в Генічеську

суд, тарифи, Генічеськ
Херсонський окружний адміністративний суд скасував рішення виконавчого комітету Генічеської міськради від 10 грудня 2018 року, яким були підвищені тарифи для населення на послуги комунального підприємства «Генічеське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства». Таке рішення суд виніс 17 лютого. Проте станом на 24 лютого його текст ще не був оприлюднений.

– Оскільки позивач був простим абонентом КП «Генічеське ВУВКГ», тарифи відмінили лише для населення. Проте юридичні особи можуть піти таким же шляхом і теж оскаржити рішення виконкому. На мій погляд, спроби оскаржити рішення адмінсуду міськрадою будуть безперспективними. Хоча раніше вона вже робила спробу виправити незаконне рішення виконкому. Але проект цього рішення навіть на виносився на пленарне засідання сесії міськради. А затягування вирішення цього питання призведе лише до збільшення суми, яку доведеться Генічеському ВУВКГ повернути абонентам, – прокоментував активіст організації «Стоп корупції» Михайло Новосельцев.

– Безумовно, ми оскаржуватимемо рішення адміністративного суду. Наразі воно ще не набрало чинності, тож ніяких змін в частині оплаті за водопостачання для населення Генічеська не сталось: тарифи продовжують діяти. На жаль, поки у нас нема на руках тексту самого рішення суду. Але, наскільки нам відомо, воно було прийняте через порушення самої процедури встановлення нових тарифів. В частині їх економічної обґрунтованості у суду не виникло ніяких зауважень, – розповів «Новому дню» міський голова Генічеська Олександр Тулупов.

Нагадаємо, що тарифи на водопостачання в Генічеську були підвищені на позачерговому засіданні виконкому міськради 10 грудня 2018 року. Тарифи виросли приблизно на 37%, їх ввели в дію з 1 січня 2019 року. Керівництво міста пояснило це підвищенням мінімальної зарплати для працівників комунального підприємства і цін на енергоносії.

Олег БАТУРІН
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів