Олешківський Центр первинної медико-санітарної допомоги став школою передового досвіду

олешки, медицина, відзнака
За командну роботу та участь у програмі «Розбудова закладів первинної медичної допомоги, як центрів передового досвіду» в рамках проєкту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» Олешківський Центр первинної медико-санітарної допомоги отримав відзнаку, згідно якої став кращим центром передового досвіду первинної медичної допомоги.

Цією приємною новиною поділилась директор ЦПМСД Світлана Сердюкова, завітала до районної ради та подякувала депутатському корпусу в особі голови Павла Потоцького за фінансову підтримку закладу, плідну співпрацю народних обранців під час створення статутних документів комунального неприбуткового підприємства, його медичної спостережної ради тощо.

Нагадуємо читачам, що серед 70 первинних центрів, які взяли участь у реалізації грантової програми реформування медичної галузі, Олешківський ЦПМСД вийшов у фінал та отримав 500 тис грн. Згідно вимог Проєкту кошти були витрачені на придбання комп’ютерних станцій, мультимедійних засобів, холодильних установок для вакцини, дитячого майданчика, забезпечення меблями кімнати для нарад та інше.

Очільник депутатського корпусу Павло Потоцький зазначив, що депутатський корпус щиро пишається своїм закладом. А питання розвитку та реформування медичної галузі залишається одним із важливіших для народних обранців. Проєкт допоміг не лише фінансово, він кардинально змінив роботу підпримства – Олешківський центр ПМСД став школою передового досвіду.

Заступник голови районної ради Костянтин Буганов та радник голови районної ради Людмила Шелудько акцентували увагу, що депутатським корпусом щорічно з районного бюджету додатково виділяються значні кошти для потреб розвитку закладів охорони здоров’я. Більше 2 млн грн тільки для КНП «Олешківський ЦПМСД». Але найголовніше завдання – це покращення якості надання первинної медичної допомоги.

Як саме впроваджувати якісні зміни у закладі первинної медичної допомоги на користь пацієнтів, можна дізнатись, читаючи посібник, розроблений проєктом USAID Ukraine – USAID Україна «Підтримка реформи охорони здоров’я» на основі матеріалів грантової програми з розбудови центрів передового досвіду. І вже на першій сторінці цього довідника розміщена інформація про наш Олешківський ЦПМСД.

Олешківська районна рада
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів