На Херсонщині школярів заохочують до навчання

рожков, добро переможе, стільці
"Зацікавлювати і спонукати дітей до навчання - дуже важливо!», - переконаний херсонський підприємець – благодійник Юрій Рожков: «…Тому ми, Громадська платформа "Добро переможе", співпрацюючи з Фундацією "Голландія-Україна" та Благодійним фондом" Мангуст", намагаємо внести побільше яскравих фарб в інтер'єр навчальних закладів. На звернення батьківських колективів та адміністрації шкіл, доставляємо якісні меблі з-за кордону."

Зокрема, столи зі стільцями отримала спеціалізована школа №12. Директор закладу Олена Солоненко розповіла: "Великі червоні столи ми просили для бібліотеки, у читальну залу. Будемо проводити за ними майстер-класи, тренінги, розвиваючі заняття.

До речі, влітку у нашій бібліотеці з'явились червоні зручні стільці. Їх також привезла Громадська платформа Юрія Рожкова "Добро переможе". Ми все гарно скомпонували! А офісні стільці та крісла плануємо розподілити між вчителями, у класні кімнати та вчительську. Дякуємо за такий корисний подарунок. Будемо розвиватись і радувати учнівськими успіхами!"

Директор Садівського садочка Олена Маюк також поділившись подробицями, де саме у дитячому закладі розмістились подаровані м'які стільці: "Кожен вихователь обрав обновку у свою групу, оновили меблі і працівники медичного та методичного кабінетів, а до музичної зали встановили одразу два: для акомпоніатора та вихователя.

Таким чином, у садочку повністю закрили потребу з "дорослими" стільцями. А старі, дерев'яні, ще 1995 року випуску винесли надвір. Дякуємо Юрію Рожкову за зміцнення матеріально-технічної бази нашого дошкільного закладу! Це дало можливість створити для всіх працівників комфортні умови", - зазначила Олена Маюк.

Працівники закладу зазначають: привезені стільці зручні і комфортні. А Юрій Рожков, лідер Громадської платформи "Добро переможе" вкотре підкреслює: "Меблі до виховних, освітніх та медичних закладів ми постачаємо у співпраці з Міжнародними фондами. В даному випадку, партнерами виступила Фундація "Голландія-Україна". Щиро вдячний друзям з-за кордону, що не забувають про наш Херсон!"

Громадська платформа Юрія Рожкова "Добро переможе"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів