У Херсоні відбувся костюмований бал (фото)

бал, музей, традиція, глядачі, танцюристи
Дами у бальних сукнях і рукавичках, чоловіки в костюмах і метеликах. Загадкова епоха балів ожила в Херсонському обласному художньому музеї.

23 лютого тут відбувся чудовий “Зимовий бал з історіями”, де не тільки танцювали полонез і кадриль, падеспань і гуарачу і, звісно, короля балу вальс. Тут також розповідали про історію танців, дізнавалися про бальний етикет, навчалися “мові віяла”, проводили майстер-класи.
Задумали і втілили цей бал члени Клубу “За Здоровий Спосіб життя”, і народилася традиція проводити бали з бажання урізноманітнити святкування днів народження.

Бал вийшов чудовим, сподобався і танцівникам, і глядачам. Раніше Клуб проводив свої бали раз на рік, а зараз танцівники сповнені рішучості влаштовувати бали кожен сезон — за порами року. Тож маємо шанс зустрітися наприкінці весни — на весняному балу.© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів