Херсонці обурені діями вандалів

манекен, розбили, вандали
Обурені херсонці надсилають фотографії збитого з ніг бетонного манекена на вулиці 49 Гвардійської дивізії. Виникає питання: що коїться в головах людей, у яких піднімається рука руйнувати чужу працю?

Нагадаємо, 6 бетонних школяриків перед початком навчального року встановив Юрій Рожков, лідер Громадської платформи "Добро переможе". Адже у Херсоні спостерігалась збільшена кількість ДТП за участі дітей.

На жаль, за цей час довелось ремонтувати з десяток пошкоджених вандалами фігур. Юрій Рожков наголосив: "Прикро. Навіть не за манекени, за людей! Ми, звичайно, полагодимо і ремонтуватимемо бетонних хлопчаків знову й знову, аж поки усі херсонці не зрозуміють, що це - на благо всієї громади. Щоб водії у людних місцях знижували швидкість, а пішоходи вчасно зупинялись перед "зеброю".

Полагодити можна, але дуже шкода, що очевидні речі треба комусь доводити. Та й сили і час меценати могли б витратити на нові цікаві проекти, а не виправляти прикрі помилки вандалів.

Громадська платформа Юрія Рожкова "Добро переможе"

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів