Весняний подарунок для херсонської школи

рожков, дива, херсон, добро
До весни залишились лічені дні, а душа вже зараз бажає яскравого квіткового настрою Тож, справжній весняний подарунок Херсонському НВК №33 зробила Громадська платформа Юрія Рожкова "Добро переможе".

"Цей диванчик не лише підбадьорить учнів, він ще й м'який та зручний. Адже школа - це, передусім, зона комфорту для дітей! Тут вони проводять більшість денного часу, вчаться новому, корисному і доброму, а тому дуже важливо, щоб учні почувались затишно.
Саме тому, наша Громадська платформа "Добро переможе" вже багато років співпрацює з Міжнародною Фундацією "Голландія-Україна" та Благодійним фондом "Мангуст", - каже Юрій Рожков.

Переконався у плідній співпраці благодійників і колектив навчально-виховного комплексу. Його директор Тетяна Щетина наголошує: "Протягом кількох років ми з вдячністю отримуємо таку важливу допомогу: це і парти зі стільцями, і столи, шафи, вішаки... багато всього. От зараз дочекалися й диван. Дітям він дуже сподобався, вони на ньому одразу розмістилися. Диван стоятиме у холі. Дякуємо за чудовий подарунок! А ми з Юрієм Рожковим вже плануємо, як краще облаштувати зону відпочинку для початкової школи.

Також мріємо про м'які яскраві меблі. І навіть не сумніваємось, що вони у нас обов'язково з'являться, бо маємо справу з відповідальною командою добродіїв. Велика подяка і шана Юрію Рожкову за підтримку нашого та багатьох інших навчально-виховних закладів!"

Добро переможе - громадська платформа Юрія Рожкова

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів