У Херсонському держуніверситеті ініціюють створення археологічного музею ХДУ

хду, музей, археологія
Археологічна лабораторія та археологічна експедиція Херсонського державного університету – місце зосередження херсонського археологічного життя.

Лабораторія використовується для проведення занять з дисципліни «Археологія» та написання студентами-істориками курсових та випускних робіт.

З 2015 року на базі археологічної лабораторії функціонує гурток, в рамках якого перед студентами ХДУ та учасниками експедиції виступали археологи з інших наукових установ України. Також там проводять профорієнтаційні заходи з учнями шкіл міста та області.

Археологічна експедиція ХДУ проводить рятівні археологічні роботи на історичних пам’ятках, які зазнають антропогенної руйнації. Варто зазначити, що з 1998 по 2018 досліджувалося Білозерське поселення, а з 2019 року – городище Скелька.

Колектив лабораторії та експедиції вважає, що наступним кроком у розвитку археологічної складової в нашому університеті має стати створення «Археологічного музею ХДУ», який стане візитною карткою нашого факультету.

Прес-центр ХДУ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів