Приємно, коли є люди, які завжди поруч!

Рожков, добро, переможе
Просто сказати людське "Дякую!", потиснути мужню руку, обійняти маму чи вдову загиблого афганця... Насправді, це - просто. А для родин воїнів-інтернаціоналістів - надважливі моменти їхнього життя.

У 31 річницю виведення військ з Афганістану, Юрій Рожков, лідер Громадської платформи "Добро переможе" завітав на урочистості.

"Такі дружні зустрічі стали для нас традицією, - каже Валерій Міщенко, голова Херсонської міської організації УСВА, - бо вже 30 років, відколи з'явились наші перші загиблі вертолітники, Юрій Рожков підтримує нас як у пам'ятні дні, так і просто, під час родинних посиденьок. Звертаємось до нього й коли маємо певну потребу. Наприклад, цього разу нам потрібен був принтер. І тепер він у нас є. Дякуємо! Та найцінніше для наших родин - увага, турбота, спілкування. Наступного разу зустрінемось у дружному колі вже незабаром: Юрій Рожков запросив нас на концерт в ДКТ, присвячений Міжнародному жіночому дню. Приємно, коли є люди, які завжди поруч!"


© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів