У Херсонському держуніверситеті презентували благодійний фото-проєкт

ХДУ, фото-проект, благодійність
У четвер, 20 лютого в Херсонському державному університеті відбулося відкриття благодійного фото-проєкту «Краса без обмежень».

Творча команда соціального проєкту урочисто презентувала студентам та викладачам ХДУ унікальні світлини та поділися теплом своїх сердець. (Ідея проєкту – Віктор Булка, Марина Колокот. Творчий задум – Марина Бурак, фотографиня).


Привітав присутніх ректор ХДУ Олександр Співаковський: «Ми усі різні – стать, колір шкіри, фізичні можливості. Але ми – люди, які здатні любити. Усвідомлення цієї простої істини зберігає людську цивілізацію від саморуйнування», – наголосив очільник вишу.

Також Олександр Володимирович зазначив, що три роки тому був прийнятий Закон про інклюзивну освіту, який став важливим кроком до створення інклюзивного суспільства. Але жоден закон не матиме сенсу без підтримки людей.


«ХДУ – це майданчик, на якому є любов – любов один до одного і, звісно, до дітей з особливими потребами. Благодійний фото-проєкт під назвою «Краса без обмежень» – це ще один крок до єднання! Давайте дарувати любов!», – закликав Олександр Співаковський.

Під час заходу для студентів та викладачів ХДУ виступили діти з особливими потребами творчого дитячого колективу «Янголи добра» (керівник Марина Колокот), що стали учасниками благодійного фото-проєкту «Краса без обмежень».


Ще у 2019 році Всеукраїнська організація осіб з інвалідністю «Велід» започаткувала у Херсоні соціальний фотопроєкт «Краса без обмежень» до Міжнародного дня захисту дітей та з метою сформування толерантного ставлення до дітей з інвалідністю на Херсонщині.

У проєкті взяли участь діти з інвалідністю – вихованці Олешківського дитячого будинку, творчого дитячого колективу «Янголи Добра», учасники громадської організації «Аутизм. Зачаровані діти – Херсон». Разом з ними на світлинах – військовослужбовці 11-ї окремої бригади армійської авіації.

Кошти витрачені на фотосесію були виділені меценатами та благодійними організаціями Херсона.

За матеріалами Прес-центра ХДУ

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів