Голова Генічеської райради контролює стан медичних закладів району

Євстратов, Новогригорівка, роботи
Зокрема, вчора, 19 лютого голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов відвідав с. Новогригорівка де ознайомився з ходом виконання ремонтних робіт, які проводяться у місцевій сільській амбулаторії.

Переведення амбулаторії у центр села з будівлі розташованої на околиці, викликано її незручним розташуванням, що завдавало чимало незручностей місцевим жителям, тому майже три роки назад було прийнято рішення про її перенесення.

Так, у будівлі вже відремонтовано два приміщення, це кабінет стоматолога та масажний кабінет. Проводяться ремонтні роботи по переплануванню приміщень для нових кабінетів, монтуються системи опалення, водопостачання та водовідведення, замінено вікна і двері, готується приміщення для встановлення сучасного котельного обладнання.


«Попереду ще багато роботи, покрівля будівлі потребує заміни, але я вірю, що спільними зусиллями ми зможемо реалізувати для жителів села цей важливий проект і у відремонтованій будівлі місцевим жителям і жителям інших сіл, які звертаються за медичною допомогою до Новогригорівської амбулаторії, буде значно комфортніше отримувати медичну допомогу та проходити профілактичні огляди», — зазначив Андрій ЄВСТРАТОВ.

За матеріалами Генічеської районної ради

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів