Голова Генічеської райради контролює стан медичних закладів району

Голова Генічеської райради контролює стан медичних закладів району
Зокрема, вчора, 19 лютого голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов відвідав с. Новогригорівка де ознайомився з ходом виконання ремонтних робіт, які проводяться у місцевій сільській амбулаторії.

Переведення амбулаторії у центр села з будівлі розташованої на околиці, викликано її незручним розташуванням, що завдавало чимало незручностей місцевим жителям, тому майже  три роки назад було прийнято рішення про її перенесення.  

Так, у будівлі вже відремонтовано два приміщення, це кабінет стоматолога та масажний кабінет. Проводяться ремонтні роботи по переплануванню приміщень для нових кабінетів, монтуються системи опалення, водопостачання та водовідведення, замінено вікна і двері, готується приміщення для встановлення сучасного котельного обладнання.


«Попереду ще багато роботи, покрівля будівлі потребує заміни, але я вірю, що спільними зусиллями ми зможемо реалізувати для жителів села цей важливий проект і у відремонтованій будівлі місцевим жителям і жителям інших сіл, які звертаються за медичною допомогою до Новогригорівської амбулаторії, буде значно комфортніше отримувати медичну допомогу та проходити профілактичні огляди», — зазначив Андрій ЄВСТРАТОВ.

За матеріалами Генічеської районної ради

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів