Чергове засідання комітету жінок-підприємниць відбулось у Херсоні

жінки Урсуленко підприємиці
У вівторок, 18 лютого, у Херсонському художньому музеї ім. Шовкуненка відбулось друге засідання комітету жінок-підприємниць.

У січні був створений клуб бізнес-леді для підтримки їхньої ініціативи і розробки конкретних рекомендацій для вирішення проблемних ситуацій при веденні власної справи. Ініціаторкою створення комітету стала керівниця потужного підприємства та голова громадської організації Вікторія Гавренкова.

«Свою торгову марку я заснувала двадцять років тому, і я пам’ятаю, як мені не вистачало тоді комунікації з жінками-колегами. Тому ми й створили Комітет жінок-підприємиць при Торгово-промисловій палаті, аби жінки могли спілкуватись, ділитись досвідом, можливо, ставати менторами для тих, хто тільки-но починає бізнес або ж ще перебуває на якомусь етапі», – сказала Вікторія Гавренкова.

«Сьогодні ми познайомимо всіх учасниць клубу з проєктами, над якими працює наша палата. Рада бачити нових учасниць і вдячна за ініціативу і можливість зустрічатись і спілкуватись», – підкреслила президентка Торгово-промислової палати Херсонської області Вікторія Остроумова.

Одна з цілей діяльності Комітету – надання методичної та практичної допомоги жінкам, які починають організацію власної справи. Серед експертів – успішні керівники банківських установ та політики.

«Я сама пройшла шлях організації бізнесу. І хочу сказати, що ви – щасливі люди, бо займаєтесь власною справою і робите щасливими оточуючих. З грудня 2015 року мені не вдавалось прожити жодного дня, щоб не займатись політикою. І на наших засіданнях пропоную знайомити вас з політичними рішеннями депутатського корпусу міської ради, аби ми разом зробили Херсон квітучим містом», – сказала секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.


Засідання Комітету жінок-підприємниць планують проводити раз на місяць.

За матеріалами Український Південь
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів