У Херсоні поліцейські відкрили курси самооборони для жінок

У Херсоні поліцейські відкрили курси самооборони для жінок
Вчора, 18-го лютого на курсах самооборони відбулося перше заняття, на нього прийшли 40 дівчат. Після знайомства, одразу ж почали розминку. Ну, а далі вивчення теоретичної і практичної програми курсів.

Як прокоментував начальник управління патрульної поліції в Херсонській області Костянтин Дронгаль: "Це буде перша теоретична частина. Ми не тільки навчаємо куди бити, як правильно вдарити, хоча це теж велика частина наших занять. 

Але це і різного роду теоретичні знання. Починаючи правами жінок , юридичні тонкощі, права взагалі людей, завершуючи наприклад знаннями домедичної допомоги. Курс досить цікавий, широкий. Я сподіваюся, що все, як завжди, буде на високому рівні".


За словами очільника патрульної поліції курси самооборони для жінок організовують втретє, вони є безплатними. Попереду на жінок чекає 10 занять. Самі ж курси триватимуть до 20-го березня.

За матеріалами Суспільний UA

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів