Де у Херсоні ловиться риба

Де у Херсоні ловиться риба
Тому на набережній Дніпра біля парку Слави у Херсоні за теплої погоди щодня збирається багато людей - з потеплінням херсонці вийшли на набережну порибалити.

У Херсоні сонячно, зранку був мороз, ближче до обіду температура піднялася майже на десять градусів, тому сидіти біля води не холодно. На набережній біля Вічного Вогню херсонські рибалки намагаються ловити рибу, але вилов сьогодні не дуже хороший, от кілька днів тому було краще, – говорять рибалки.

За словами завідувача кафедри водних біоресурсів аграрно-економічного університету Павла Кутіщева, цього року через теплу зиму риба більш активна та виходить на мілководні ділянки:

"Викликає подив те, що це відбувається у лютому. Але зважаючи на теплі зими, які пішли в останні роки, це і не дивно. Взагалі клімат змінюється, а для нашого регіону нашими вченими було встановлено, що температура підвищилася на два градуси.

Для нас цей показник практично не відчутний, а для екосистеми в цілому – це вагомий показник. Наша кафедра займається дослідженнями саме негативних впливів від підвищення температури у зимовий період.

Коливання температур можна простежити за графіком. Зараз у лютому температура води - чотири градуси тепла. Ймовірно, що риба раніше піде на нерест, а звідси і заборону на вилов риби можуть розпочати раніше квітня», - говорить Павло Кутіщев:


За матеріалами Суспільний UA

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів