Народний депутат від Херсонщини налагоджує співпрацю з Францією

Народний  депутат від Херсонщини налагоджує співпрацю з Францією
Народний депутат, обраний  від Херсонщини Ігор Колихаєв провів робочу зустріч з представником посольства Франції в Україні, аташе з питань співпраці Шарлєм Матьйо.

- Повноваження депутата Верховної Ради України - це не тільки почесно, вони дають можливості лобіювати інтереси регіону, який ти представляєш не тільки на території своєї держави, а і за її межами.

Я зустрівся з представником посольства Франції в Україні, аташе з питань співпраці Шарлєм Матьйо. Ми говорили про Херсонщину, її потенціал і можливості, а, головне, окреслили галузі цікаві для французького і українського бізнесу. 

До пріоритетних потрапили екологія, сільське господарство, зрошення і переробна промисловість. Це саме ті чотири напрями, які я вважаю основними на шляху розвитку Херсонщини. Також ми обговорили питання захисту природи. 

Шарль Матьйо дав зрозуміти, що ця тема турбує французів і вони готові співпрацювати з нами у напрямі захисту екології, обміну досвідом і спільного пошуку шляхів вирішення сучасних проблем збереження територій. 

Ще одне питання, якого ми торкнулись під час зустрічі, це спільне навчання та програми обміну фахівцями. Підготовка повноцінного спеціаліста - тривалий процес і чим раніше його розпочнеш, тим швидше отримаєш результат. Я вважаю, що ми повинні однаково плідно вчитись у західних партнерів і ділитись з ними власним досвідом. 

Я надав представнику французької сторони інвестиційні проекти і отримав пропозицію продовжити більш предметне спілкування на наступному тижні з фахівцями посольства, які допоможуть з пошуком інвесторів.

Я робитиму все залежне від мене для розвитку Херсонщини, адже НАМ ТУТ ЖИТИ!, - наголошує Ігор КОЛИХАЄВ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів