Краєвиди Херсонщини очима художника

Краєвиди Херсонщини очима художника
У Херсонському обласному краєзнавчому музеї відкрилась виставка художника Павла Тішина. 

До нової експозиції увійшли 26 натюрмортів і пейзажів, говорить художник: "Тут представлені краєвиди Херсонщини, морська тематика. Я п'ять років ходив у море тому, як казав Висоцький: "Очі закрию, але бачу". Я пишу по пам'яті. Є і наша херсонська Венеція – це вражаючі пейзажі Дніпровських плавнів. Мене більше захоплює природа. Є обличчя людей, яких би я увічнив, але вони швидко зникають і все. Домовлятись конкретно з кимось, то для цього потрібен творчий стан душі. Треба налаштуватися, але це не завжди виходить у людини, яку я хочу намалювати, і в мене також".

Павло Тішин розказує, що його роботи можна зустріти в багатьох країнах світу: Німеччині, Польші,Словенії , Швеції, Канаді: "Якщо говорити про кількість робіт, то у мене вже їх більше 1000. Вони знаходяться у багатьох країнах. Мої картини, є і в шведського короля, прем'єр-міністра Ізраїля, колишнього міністра культури Канади, багато моїх робіт у Словенії, Німеччині. Я туди їздив на запрошення Міжнародної асоціації художників

Кожна людина народжується із якимись задатками талантів. Через життєві обставини не завжди люди обирають ту професію, яка закладена для них. Як казав нам викладач, коли ще я вчився: "Це все закладено від Бога. Якщо від Бога не закладено, то марно вчитися. Я часто чую, коли люди кажуть у неділю, що завтра понеділок. Завтра треба знову на роботу, тобто людина не обрала свою професію. У мене, як і в моїх колег, немає таких асоціацій. Я, коли знаходжусь перед мольбертом, я відчуваю себе як на святі. У мене немає суботи, неділі чи понеділка. Мене більше захоплює природа"


Роботи Павла Тішина експонуватимуться у Херсонському краєзнавчому музеї до кінця лютого. 

За матеріалами Суспільний UA

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів