Херсонщина долучається до «Озеленення України»

озеленення Херсонщина дерева
Про це повідомив голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв, який наголосив, що планується не просто розширення кількості насаджень – Херсонщина має стати в цьому регіоном-лідером.

«Для нашого регіону цей проєкт є неймовірно важливим, тому що в нашій області сконцентровано найбільше штучних насаджень і відновлення лісу є однією з пріоритетних задач нашої команди», – зазначив Юрій Гусєв.

Над визначенням дати масової висадки дерев працювала ціла команда фахівців, які обрали оптимальний для всіх регіонів України день календаря.

Координатором проєкту в області визначено радницю голови ОДА Марина Волошенко. За додатковою інформацію щодо участі в проєкті можна звертатися за телефоном +380 97 447 07 80.

За матеріалами IPC-Херсон

«Озеленення України» – це масштабний проєкт, метою якого є відновлення екосистеми України та світу загалом, розвиток екологічної свідомості всіх людей планети. За 24 години 20 березня учасники з усіх куточків України мають разом висадити 1 000 000 дерев.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів