В Каховці суд стягнув майже 35 тисяч гривень з колишнього директора школи

директор, суд, Каховка, збитки, прокуратура
Рішенням Каховського міськрайонного суду Херсонської області задоволено позов Каховської місцевої прокуратури в інтересах Управління освіти Каховської міської ради до колишнього директора однієї із шкіл міста про стягнення збитків, завданих внаслідок вчинення ним правопорушення, пов’язаного з корупцією, у розмірі 34 250 грн.

Займаючи послідовну позицію, місцева прокуратура звернулася до суду з тим, щоб стягнути на користь держави збитки, завдані цією посадовою особою внаслідок вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів шляхом неодноразового преміювання своїх близьких осіб.

Довідково: у січні минулого року Каховським міськрайонним судом за принципової позиції прокурора на той час директора школи визнано винним у вчиненні правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених частинами 1, 2 статті 172-7 КУпАП (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів), та піддано адміністративному стягненню у вигляді штрафу на користь держави в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400 грн ).

Прокуратура Херсонської області
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів