У Херсоні провели акцію на захист китів

Світ кити ми музей природи
Тематичне заняття "Світ, кити і ми" провели у Херсонському музеї природи до Всесвітнього дня захисту китів, який відзначають 19-го лютого. Для учасників заходу провели майстер-клас з виготовлення тематичної листівки.

Завідувачка відділу природи обласного краєзнавчого музею Алла Дерюжина розказала: "Майже всі китоподібні через непродумані людські дії, опинилися на межі зникнення. Ми розповімо про унікальність цих мешканців водної стихії, їх звички, вподобання. Тема цікава херсонцям, тому що у Чорному і Азовському морях мешкають китоподібні і також потребують охорони".

Акція "Світ, кити і ми" - це перший захід, із запланованого циклу занять. На нього завітали малеча із батьками. Учасникам заняття показали експонати, які є в музеї.


В музеї природи є кістяк вусатого кита фінвала, якого до музеї передали херсонці, розповіла завідувачка відділу природи обласного краєзнавчого музею Алла Дерюжина: "Наприкінці 90-х років ми змонтували цей скелет. Такі скелети експонуються у 4-х містах України – в Києві, Одесі, Харкові і Херсоні".

За матеріалами Суспільне UA
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів