Вибухівку на Херсонщині вилучають кілограмами

вибухівка боєприпаси Херсонщина
Мешканці Херсонщини так посилено стягують додому вибухівку та боєприпаси, наче це товар першої необхідності.

Ще й усім бажаючим його пропонують! У селі Микільске Білозерського району області до жінки заглянув сусід, попросивши потримати в неї важку сумку. Що в сумці, і чому її не можна зберігати у власній хаті, 35-річний чоловік не пояснив. Тому щойно він пішов, сусідка заглянула у сумку. І отетеріла: в ній лежали коричневі бруски характерної форми із маркуванням «тротил».

Причому було їх ні багато ні мало, а 2,4 кілограми – вистачило б півсела підірвати! Тож перестрашена жінка викликала групу з Білозерського відділення Національної поліції, і віддала вибухівку копам.

Такий самий «сюрприз» виявив на ринку у Скадовську співробітник місцевого підрозділу Служби безпеки України. Між рядами торгового майданчика на вулиці Лазурній він зіткнувся із чоловіком, котрий пропонував усім охочим…бойову гранату. СБУвець зателефонував до поліції, і 25-річного «торговця смертю» затримали. Окрім гранати РГН із запалом, у нього відшукалися ще й дві тротилові шашки загальною вагою чотириста грамів.

Тепер слідчі та оперативники встановлюють, де «мирні обивателі» надибали таку кількість небезпечного начиння. Хоча у таких людців на це запитання найпоширеніша відповідь: «Де взяв, де взяв? Знайшов!».

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів