Чому херсонський мисливець став волонтером

Херсонець музей сокира
Херсонець Михайло Махов від початку бойових дій на Сході розпочав волонтерську діяльність. Чоловік за фахом мисливець, тому вирішив робити ножі на сокири.

"Пам’ятаю, коли служив три роки, то треба було бути готовим до бою. В комплекті озброєння воїна був автомат, ніж бойовий, патрони. Я, так би мовити, почав потихеньку приносити одну сокиру, потім другу. Десь їх було 30 штук. Я думав - коли піду на пенсію, то зроблю музей сокири. А тут все так вийшло. Мої товариші приходили, я їм показував.

Потім було таке оголошення: "У кого є сокири, то приносьте". Так я почав робити сокири з 2014-го року. Потихеньку так почав робити. Метал купував на Центральному ринку. Все заточую, а дерево розпилюю кругляком. Все вручну роблю.

Чому я став волонтером? Кожна людина, яка живе на цій Землі, - вона повинна захищати цю землю. Це закон природи. Я допомагаю тим хлопцям, можна їх так назвати, тим воїнам, бо вони мене захищають. Хочу, щоб вони відчували, що вони не одні там, а є підтримка з тилу", - говорить волонтер Михайло Махов.


За матеріалами Суспільне UA

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів