Математичний рух у Херсоні

математика,рух,громадськість,школа
06 та 07 лютого 2020 року педагогічна громадськість міста буде активним учасником заходів із популяризації математики.

До Херсона завітала лідерка Математичного руху, співзасновниця Громадської організації «Точка росту: освіта і наука»
- Ірина Єгорченко – кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник Інституту математики Національної академії наук України, співзасновниця антиплагіатної ініціативи «Дисергейт», учитель з математики проекту «Зелена школа», популяризаторка науки, лекторка «Днів науки», член груп з розробки законопроектів, громадська діячка.

- Авторка більше ніж 50 наукових робіт та численних науково-популярних статей з математики та статей з проблем реформування науки та освіти, академічної доброчесності та Світлана Благодєтєлєва-Вовк – кандидат економічних наук, доцент, голова ради ГО ТРОН, координаторка антиплагіатної ініціативи «Дисергейт», співзасновниця ініціативи «Математичний рух: освіта для дорослих», співаторка та ведуча ефіру «Клубу «Біла Ворона» на каналі I-ua, модераторка дискусій Масштабного проекту знань «Інтелектуальні дискусії», громадська діячка, екоактивістка, журналістка.

06 лютого, на базі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови управління освіти презентувало напрацювання та досягнення учасників освітнього процесу в галузі природничо-математичних дисциплін «Стан математичної освіти в м.Херсон».

У ході зустрічі гості поділилися власним баченням популяризації математики, обмінялися думками щодо проблем у математичній галузі, шляхи їх розв’язання. Гості були вражені високим рівнем створених умов для природничо-математичних дисциплін та високим професіоналізмом педагогів спеціалізованої школи №30.

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів