На Херсонщині зростає рівень злочинності

Херсонщина злочинність прокурор
Рівень злочинності на Херсонщині один з найвищих по країні: на кінець 2019-го року на 10 тисяч населення в Херсонській області нараховується 151,3 порушення закону. В середньому ж по Україні цей показник складає 105,7.

Таку сумну статистику оприлюднив прокурор Херсонської обласної прокуратури Ігор Івченко: “Основною проблемою є ріст злочинності в молодіжному середовищі на територіях Дніпровського району в місті Херсон, а також Білозерського, Генічеського, Бериславського, Високопільського та Скадовського районів області. Також більшою в порівнянні з усією Україною є кількість навмисних вбивств.

На 10 тисяч населення в області минулого року скоєно 151,3 злочину, в той час, коли по всій території України цей показник в середньому 105,7. Проблемою для області залишаються злочини в лісовому хазяйстві, браконьєрство та торгівля людьми”- зазначив Івченко.

За даними прокурора найбільш криміногенними районами Херсонської області є Горностаївський, Іванівський та Нижньосірогозький райони. Тут на 10 тисяч населення скоєно відповідно 164, 175 та 176 злочинів.

Та лідером в цьому антирейтингу є Рогачинський район. Тут на кожні 10 тисяч населення скоюється в середньому по 186 злочинів на рік.

За матеріалами IPC-Херсон

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів