Секретар Херсонської міськради розбирається з орендованим майном громади

Херсон майно Урсуленко
Пройшов перший допит за заявою секретаря Херсонської міської ради про вчинення правопорушення стосовно рішення сесії № 2256 від 20.12.19 року «Про приватизацію об’єктів комунальної власності», суб’єктом подання якого є начальниця управління комунальної власності - Вербицька Аліса.

Проєкт рішення мав з самого початку достатньо заперечень в частині порушень, і краще був би заветований. Але ж доля розпорядилася по-іншому. Вірю в справедливість і впевнена, що за порушення законодавства у реалізації й наданні в оренду майна територіальної громади повинні будуть притягнуті до відповідальності.

Для інформації: інші міста України вже давно використовують для реалізації комунального майна електронні майданчики, щоб було все ПРОЗОРО! В Херсоні, на жаль, ОТРИМУЄМО ІНФО ВЖЕ ПОСТФАКТУМ, коли начальницею управління комунальної власності все зроблено.

Стало відомо, що начальниці управління комунальної власності не потрібен розділ на сайті міськради - вона не надає і не розміщує на ньому всю інформацію. Працює тільки із друкованими виданнями, а це обмежує права інших громадян, - переконана Олена УРСУЛЕНКО.

Останні бюлетені про конкурс на суб’єктів оціночної діяльності, про оренду приміщень, про приватизацію комунального майна розміщувалися хто зна коли! Все тільки у газетах! Подивіться уважно!

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів