На Херсонщині планується будівництво нових амбулаторій

Херсонщина ХОДА медицина
На карті Херсонської області може з'явитися ще 31 нова амбулаторія загальної практики сімейної медицини. Про це повідомляє заступник голови ХОДА Сергій Козир.

"В минулому році, під час реалізації проєктів будівництва комунальних закладів охорони здоров'я, було освоєно 63,83 млн грн з передбачених 187,11 млн грн. За цей час роботи у повному обсязі виконано на 4 амбулаторіях: Токарівській Білозерського району, Рубанівській Великолепетиського району, Козацькій та Ольгівській Бериславського району. Будівництво Зеленопідської та Магдалинівської амбулаторій буде завершено до кінця січня.

Також у першому кварталі 2020 року планується завершення робіт по 7 амбулаторіям: Роздольненській амбулаторії Каланчацького району, Агайманській Іванівського району, Новомиколаївській Скадовського району, Новозбур'ївській та Старозбур'ївській Голопристанського району, Білозерській та Чорнобаївській Білозерського району. Крім того, в області планується будівництво ще 31 амбулаторії", – повідомляє Сергій КОЗИР.

Станом на 27 січня в ХОДА отримали підтвердження від органів місцевої влади про необхідності будівництва амбулаторій ще у 20 населених пунктах, але, на даний час, в наявності є повний пакет необхідних документів тільки по 5 амбулаторіям.

За матеріалами IPC-Херсон

© 2022 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів