Школи Олешківського району залишаються без опалення

Школи Олешківського району залишаються без опалення
На даний час деякі школи Олешківського району залишилися без газового опалювання,- повідомив директор комунальної установи «Центр по обслуговуванню установ та закладів освіти району» Олешківської районної ради Микола Литвиненко:

Ще 18 листопада 2019 року Центр обслуговування установ та закладів освіти району розпочав тендерну процедуру по закупівлі природного палива.

Згідно законодавства відповідний договір мав бути підписаний 21 грудня 2019 року, але у зв'язку з тим, що у процедурі закупівлі взяли участь багато учасників, останні почали подавати численні скарги до Антимонопольного комітету України, це спричинило затягування строків процедури закупівлі.

Щоб не допустити зриву навчально-виховного процес у закладах освіти, Центр ОУЗОР уклав договір з попереднім постачальником на 20 відсотків строком до 28 січня 2020 року, аби виграти час для вчасного підписання нового договору до кінця цього року.

Але один з недобросовісних учасників в останній день строку на оскарження, а саме о 23 год. 30 хв, подав нову скаргу і цим самим унеможливив підписання угоди на постачання газу.

Для розв'язання проблеми, яка виникла, 29 січня 2020 року відбулося засідання районної постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при районній державній адміністрації, на якій розглядалось питання щодо недотримання температурного режиму у школах, що опалюються природним паливом (газом).

За результатами засідання вирішили призупинити навчально-виховний процес в деяких закладах освіти з 30 січня 2020 року в зв'язку з припиненням газопостачання.

За матеріалами Олешківської районної ради

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів