Проблеми з очисними на Херсонщині впливають на стан довкілля

Проблеми з очисними на Херсонщині впливають на стан довкілля


У Херсонській облдержадміністрації планують вирішити цю проблему і збирають інформацію про потреби у реконструкції очисних, - повідомив заступник голови ХОДА Сергій Козир: "Очисні споруди міст Берислава, Скадовська, Генічеська, Голої Пристані, селищ міського типу Чаплинка, Каланчак, Новотроїцьке, Лазурне знаходяться в незадовільному технічному стані.

Це велика проблема для нашої області, яка потребує негайного вирішення. Очисні споруди та каналізаційні мережі населених пунктів Херсонської області не відповідають вимогам техногенно-екологічної безпеки. Обладнання та мережі наднормативно зношені", – зазначив він.

У зв'язку з тим заступник голови ХОДА звернувся до голів районних державних адміністрацій, об'єднаних територіальних громад, очільників міст обласного значення з вимогою надати до 3 лютого на адресу Департаменту енергетики та екології ОДА інформацію щодо:
- технічного стану наявних очисних споруд на підпорядкованій території, інформацію про проведену реконструкцію;

- потреби у будівництві або реконструкції каналізаційних очисних споруд на підпорядкованій території, та орієнтовну вартість таких робіт;

- наявного фінансового ресурсу для забезпечення співфінансування будівництва або реконструкції каналізаційних очисних споруд.

За матеріалами IPC-Генічеськ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів