На сайті Херсонської міськради відновили видалену інформацію

На сайті Херсонської міськради відновили видалену інформацію
Про це повідомила секретар Херсонської міськради Олена Урсуленко, яка і звернула увагу на такі «чудеса»:

...На сайті міськради відбулися Чудеса стосовно рішення сесії №2256 від 20.12.19 року «Про затвердження переліку об'єктів малої приватизації, що перебувають у комунальній власності Херсонської міської територіальної громади та підлягають приватизації», яке було подано начальником управління комунальної власності із чисельними порушеннями (внесено в сесійну залу на голосування 87об'єктів, замість узгоджених на депутатській комісії - 12!)

Зараз з сайту Херсонської міськради розділу "Економічна сфера - підприємцю" ТИХЕСЕНЬКО ЗНИКЛА величезна складова - БЮЛЕТЕНІ управління комунальної власності, де згідно Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» розміщувалися об'яви про проведення конкурсу суб'єктів оціночної діяльності Із зазначенням об'єктів комунальної власності на відчуження. Відділ інформаційного та програмного забезпечення міської ради підтверджує , що прибрали розділ за зверненням управління комунальної власності.


Тепер інформацію відновили: Питання оперативно вирішилося! Велика сила і соціальних мереж! Дякую!, - повідомила Олена УРСУЛЕНКО.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів