Олена Урсуленко: Поки були на засіданні виконкому…

Олена Урсуленко: Поки були на засіданні виконкому…
Секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко повідомила, що на сайті міськради відбулися «чудеса» стосовно рішення сесії №2256 від 20.12.2019 року «Про затвердження переліку об'єктів малої приватизації,що перебувають у комунальній власності Херсонської міської територіальної громади та підлягають приватизації"

Це рішення було подано начальником управління комунальної власності із чисельними порушеннями (внесене в сесійну залу на голосування 87об'єктів, замість узгоджених на депутатській комісії - 12!).

Зараз з сайту Херсонської міськради розділу "Економічна сфера - підприємцю" ТИХЕСЕНЬКО ЗНИКЛА величезна складова - БЮЛЕТЕНІ управління комунальної власності, де згідно Закону України « Про приватизацію державного і комунального майна» розміщувалися об'яви про проведення конкурсу суб'єктів оціночної діяльності.

Із зазначенням об'єктів комунальної власності на відчуження. Відділ інформаційного та програмного забезпечення міської ради підтверджує , що прибрали розділ за зверненням управління комунальної власності, - повідомила Олена УРСУЛЕНКО.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів