На Херсонщині благодійники турбуються про здоров’я людей

На Херсонщині благодійники турбуються про здоров’я людей
Минулого тижня в селі Ольгине Високопільського району на Херсонщині проводився медичний огляд для місцевих мешканців.

Це був черговий крок Благодійного фонду Ігоря Колихаєва на шляху програми "Поряд". Нагадаю, що вона направлена на оздоровлення людей та надання їм безкоштовних медичних послуг.

У фельдшерському пункті вів прийом кардіолог з Херсона Роман Леонідович Бондаренко, про кваліфікацію якого та його чуйне ставлення до людей складаються вже в районі легенди. Ось і цього разу він приділив увагу і надав професійні поради 32 ольгинцям та гостям із інших населених пунктів.

На думку тих, хто поспілкувався з лікарем такі медогляди дуже потрібні. Все пройшло дуже організовано і душевно. За допомогу в організації та проведенні медичного прийому, Благодійний фонд Ігоря Колихаєва дякує місцевій фельдшерці Тетяні Алієвій, керівнику СТОВ "Нива" Юрію Барабашу та Ірині Гонті за смачну підтримку.

Ольгине стало 9 населеним пунктом у Високопільському районі де була задіяна програма "Поряд" Її буде продовжено. На сьогодні кваліфіковані консультації та поради лікарів отримали понад 700 мешканців Високопільщини. Будьте здорові! НАМ ТУТ ЖИТИ!

БО "Благодійний Фонд Ігоря Колихаєва"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів