Херсонським ІТ-шникам виділяють 5 мільйонів доларів на стартапи

Херсонським ІТ-шникам виділяють 5 мільйонів доларів на стартапи
Громадська організація з Херсону «IT Connection» офіційно оголошує про виділення 5 000 000 $ інвестицій, призначених для фінансування тих IT-стартапів,які будуть відібрані й підготовлені за безпосередньої координації керівництва IT Connection, її партнерів та залучених експертів.

Дану пропозицію голова правління ГО «IT Connection» Катерина Шелдагаєва отримала в грудні 2019 року. І до вчорашнього дня тривали переговори щодо умов фінансування.

Як повідомляє сама Катерина: «Дана інвестиція - 100% комерційна. Причому з інвестором є домовленість, що ми не будемо публічно розголошувати його ім'я та назву організації».

Також Катерина уточнює: «Тільки коли буде обраний IT-стартап, який переміг у відборі, ім'я інвестора можливо буде названо. Зараз же відповідально хочу заявити, що розглядатися будуть тільки добре підготовлені, комерційно перспективні проекти з мінімальними ризиками, які будуть зрозумілі для інвестора».

За словами Катерини Шелдагаєвої, сума в 5 000 000 $ може бути виділена як на один великий проект, так і на кілька різних.

«Наша організація ставить собі за мету через успішну реалізацію IT-ідей розвиток Херсонської області, України й всього світу. І я запрошую всіх, у кого є цікаві ідеї та хто шукає фінансування під їх реалізацію, скористатися цією можливістю!».

«Умови пітчінгу та всі організаційні деталі наша організація представить 1 лютого 2020 року. До 1 лютого ми будемо виробляти максимально ефективну форму презентацій IT-стартапів та умов роботи.», - заявила голова IT Connection.
 

Команда «IT CONNECTION»

 

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів