В Олешківській лікарні до контрактування готові

В Олешківській лікарні до контрактування готові
Готовність Олешківської ЦРЛ до контрактування з Національною службою здоров'я (НСЗУ) – за показниками автономізація, комп'ютеризація та підключення до ЕСОЗ – понад 95%.

Про це йшлося під час наради з підготовки до укладення договору з НСЗУ в рамках впровадження програми медичних гарантій з 2020 року.

У заході взяли участь заступник директора Південного міжрегіонального департаменту НСЗУ Дмитро Самофалов, голова Олешківської районної ради Павло Потоцький зі своїм заступником Костянтином Бугановим, директор КП «Олешківська ЦРЛ» Олег Попенко, начальник з медичної частини Василь Борисов та інші. Представник НСЗУ, проінспектувавши медичний заклад, дав високу оцінку готовності районної лікарні до контрактування з НСЗУ.

«Співпраця з Національною службою здоров'я відкриває ЦРЛ нові можливості для розвитку. Трансформація системи охорони здоров'я в цілому повертає її обличчям до людей. Лікарі отримують гідну оплату праці, пацієнти – якісні послуги, сервіс та піклування.

Питання реформування медичної галузі знаходиться на постійному контролі депутатського корпусу Олешківської районної ради. Робимо усе, щоб медицина стала якіснішою і доступнішою для наших мешканців», – запевнив голова Олешківської районної ради Павло ПОТОЦЬКИЙ.

За матеріалами Олешківської районної ради

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів