Дмитро Разумков в Херсонi розповів про збільшення зарплати народних депутатiв

Дмитро Разумков в Херсонi розповів про збільшення зарплати народних депутатiв
Сьогодні, 22 січня 2020 року, Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков перебуває з робочим візитом на Херсонщині.

У рамках візиту Дмитро Разумков відвідав підприємство «ДАНОН ДНІПРО», де поспілкувався з представниками ЗМІ та відповів на запитання, зокрема щодо підвищення зарплати народних депутатів та міністрів.

Дмитро Разумков:

«Народні депутати, які сьогодні працюють у Верховній Раді розуміли на що вони йдуть. Можливо для когось заробітної плати замало, а комусь забагато. Однак, зарплата народного депутата прив'язана до прожиткового мінімуму. В Україні прожитковий мінімум зріс, тому трохи змінилася заробітна плата парламентарів, яка зросла приблизно на три тисячі гривень.

Я думаю, що всім хотілося б отримувати більше, однак, якщо ми будемо порівнювати скільки отримують наші громадяни: скільки отримує вчителька, вихователь у дитячому садку, лікар, то у мене особисто язик не повернеться казати про те, що треба збільшувати зарплату народному депутату, або чиновникам».

Крім того, Голова Верховної Ради України, звернув увагу на проблему доріг в регіонах України, в тому числі, і в Херсонській області.

Перший регіональний

 

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів