Тривають профорієнтаційні екскурсії для херсонських школярів

Тривають профорієнтаційні екскурсії для херсонських школярів
Учні 6 та 8 класів Херсонської ЗОШ № 16 побували у виробничих цехах з виготовлення побутової хімії "Clime".

Підприємець-благодійник Юрій Рожков переконаний: "Проводячи профорієнтаційні екскурсії на своєму підприємстві, я допомагаю херсонській молоді вчасно визначитись з майбутньою професією і уникнути помилок юності. А значить - заощадити час для досягнення їх власного успіху".


Директор школи № 16 Крістіна Головченко розповіла, що вразило дітей найбільше: "Передусім, процес екологічного миловаріння й фасування у самостійно виготовлену тару. Сподобалась нам і кондиційована система складських приміщень, де техніка вдало замінила людей.

Цікаво було дізнатись, як можна заощадити електроенергію на великих закритих територіях. Особливо приємно учнів здивувала турбота підприємця про навколишнє середовище: як під час всіх етапів виробництва продукції, так і вже після нього, безпосередньо у побутовому використанні. Адже, зараз проблема екології постала дуже гостро!

Для наших учнів Юрій Рожков - приклад потужного розвитку і руху вперед. Це людина, яка йде в ногу з часом ще й активно підтримує своїх земляків. Що дуже важливо. Варто вчити дітей на таких добрих прикладах!"


Добро переможе - громадська платформа Юрія Рожкова

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів