У Херсоні школярі вчать історію по експонатах музею

У Херсоні школярі вчать історію по експонатах музею
У Херсонському обласному краєзнавчому музеї провели екскурсію для учнів херсонської школи №35. Дітям розповіли про українську революцію майже сторічної давнини та День Соборності України.

Екскурсії до Дня Соборності України проводяться щороку, розповів науковий співробітник музею Андрій Микитюк: "Дуже цікаво, в першу чергу, що у нас є зброя періоду революції. Тому що зброя найчастіше викликає найбільший інтерес. Як холодна зброя, так і макети вогнепальної зброї.

Є така легендарна річ, як шаль, яку подарував одній із мешканок Херсонщини. Кожен предмет має свою ступінь подачі. Ми знаємо про цей предмет, але для того, щоб його обіграти, показати – треба ще попрацювати, щоб це було цікаво дітям.

Планується додати більше в екскурсію інформації, пов'язаної з особистостями, з персоналіями, оскільки люди, які творили цю революцію, мають за собою долю, причини бути в цій революції. Багато херсонців займали пости в українській державі".

За матеріалами Суспільне UA

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів