В Олешківській райраді працюють з представниками громади району

В Олешківській райраді працюють з представниками громади району
З метою налагодження ще тіснішої співпраці між головами місцевих рад Олешківського району та спільного вирішення нагальних питань життєзабезпечення громадян нашого краю в районній раді сьогодні,21 січня провели традиційний День голови місцевої громади.

Цього разу на засідання, крім очільників сільських, селищних, міської рад, були запрошені голова районної державної адміністрації Олександр Дука, депутати районного органу місцевого самоврядування, керівники комунальних закладів районної ради, начальники управління Держпродспоживслужби в Олешківському районі, Олешківської ДПІ, Олешківського міжрайонного управління ПАТ «Херсонгаз» та представники ЗМІ.

Особливу увагу в ході діалогу приділили проблемам, що виникли під час реформування медичної галузі: «Медична «первинка» реформується вже досить довго, і на даний час маємо успішні приклади цих змін. Зараз триває реформа вторинного рівня медичної допомоги та стоматологічного забезпечення. І зібралися спеціально для того, щоб почути думку представників громад, керівників лікарень, їхні проблеми і пропозиції, а також щоб дізнатися, наскільки вони готові до реформування цього питання», – зазначив голова районної ради Павло Потоцький.

Учасники заходу проаналізували найбільші ризики та слабкі місця Олешківської ЦРЛ та районної стоматологічної поліклініки і звернулися до голів місцевих рад із пропозицією гуртом фінансово підтримати районні заклади медичної галузі з метою поліпшення матеріально-технічного оснащення «вторинки» і збереження мережі районної стоматології.

На необхідність упорядкування структури і штатних розписів комунальних підприємств, установ та закладів районної ради акцентував увагу заступник голови районної ради Костянтин Буганов, закликаючи присутніх дотримуватися трудового законодавства та раціонально підходити до формування чисельності працівників, зробивши якісний аналіз існуючих посад.

Далі обговорили нюанси декларування наших громадян за 2019 рік, про необхідність впровадження програм дитячого харчування та лабораторний контроль якості води, про ціни та тарифи на послуги розподілу і транспортування природного газу тощо.

Наприкінці виступу кожного з доповідачів відбувалось обговорення питання по суті, в результаті чого були напрацьовані відповідні рішення.

За матеріалами Олешківської районної ради

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів