У Херсоні відбулась бібліовечірка в етностилі

У Херсоні відбулась бібліовечірка в етностилі
Напередодні Старого Нового року в народі відзначали Свято Маланки, або, як його ще називали, Щедрий вечір.

Свято здавна шановане українцями. Воно має свої звичаї та традиції, яких наші предки обов'язково дотримувалися, щоб увесь рік у домі були щастя і достаток.

Аби дізнатися більше про українські народні звичаї та традиції до бібліотеки завітали юні читачі на бібліовечірку «Ой, Господар, Господарочко, пусти в хату Маланочку!». Під час заходу гості згадували народні прикмети на 13 січня, якими керувалися наші дідусі та бабусі. Дівчатка дізналися про те, як ворожили в цей день, та й самі вони змогли поворожити на черевичках. А юнаки взяли участь у старовинній грі «Борінці» – змаганні за право «Водити Маланку» на Свято Василя. А як святкувати Маланку без театралізованого дійства «Переберії»? Молодь перевтілилась у різноманітних народних персонажів та взяла участь в імпровізованій виставі. Бібліотекарі відділу обслуговування також підготували майстер-класи з 3D-ручки та орігамі, на яких юні гості власними руками створювали поробки на зимову тематику. Наостанок присутні висловили свою вдячність та сподівання на подальші зустрічі.

Якщо ви хочете дізнатись більше про традиції та звичаї нашої Батьківщини та весело провести свій вільний час – завітайте до нас! Адже Гончарівка – це простір, який дивує!

 

ХОУНБ ім. О.Гончара

 

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів