Меблі для сільського дитячого садочку на Херсонщині

Меблі для сільського дитячого садочку на Херсонщині
Такі необхідні меблі для сільського дитсадочку села Садове Білозерського району Херсонщини передала Громадська платформа Юрія Рожкова "Добро переможе" у постійне користування.

Директор ясел-садку села Садове Олена Маюк розповіла: "Наш дошкільний заклад потребує багато різних меблів. Зібрався цілий список. Тож, ми звернулись з клопотанням допомоги до сільської ради.

Знову на наше прохання відгукнувся саме Юрій Рожков, засновник Громадської платформи "Добро переможе"! Цими днями привезли кілька тумб. Біла чудово підійшла у медпункт, а інші ми розмістили в методкабінеті для зберігання дидактичних матеріалів. Дуже зручно і охайно!

А раніше, у співпраці з благодійними фондами Європи та Херсонським фондом "Мангуст", Громадська платформа Юрія Рожкова привезла столи, стілець та диван для старшої групи. Користуємось цими меблями із задоволенням та переказуємо подяку всім небайдужим до виховання діток добродіям!"

Добро переможе - громадська платформа Юрія Рожкова

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів