У херсонській школі рятували дітей від умовної пожежі

У херсонській школі рятували дітей від умовної пожежі
Сьогодні, 16 січня в Школі гуманітарної праці Херсонської обласної ради лунала навчальна тривога – тут, поза планом, перевіряли стан пожежної безпеки.

В ході перевірки відбулась профілактична евакуація дітей - через умовну пожежу на третьому поверсі. Рятувальники прибули за дві хвилини.

"В ході перевірки проведено евакуацію і перевірено дії персоналу школи. Евакуація пройшла відмінно, в норматив вклались – 3 хвилини 23 секунди. Було відпрацьовано норматив – гасіння умовної пожежі в приміщеннях школи. Підрозділи приїхали вчасно.

Також було проведено норматив з надання першої медичної допомоги потерпілому, який отруївся чадним газом. Все пройшло добре", - розповідає головний інспектор Суворовського району Херсона служби з надзвичайних ситуацій в Херсонській області Олександр Кисляков.

Як розповідає директор ШГП Артем Кияновський, навчають школярів як діяти під час пожежі двічі на рік. Умовне гасіння пожежі з евакуацією провели вперше: "Сьогодні під час тренувань наші діти вклались менш, ніж у три хвилини. І що мене вразило - пожежна бригада приїхала менш, ніж за три хвилини. Крім того, оскільки в школі є пост Державної служби охорони, за півтори хвилини приїхав підрозділ цієї служби".

Як розповів Олександр Кисляков, у Суворовському районі міста розташовані 80 об'єктів, де масово перебувають люди. Це лікарні, школи, дошкільні заклади, торгово-розважальні центри. З грудня минулого року і до сьогодні перевірено більше половини таких об'єктів: "В нашому районі всі керівники за виявлені недоліки були притягнені до адміністративної відповідальності. Також було направлено три позови до суду на закриття трьох об'єктів, які перебували в незадовільному пожежному стані".

За матеріалами Суспільне UA

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів